Про це повідомили у пресслужбі Оперативного командування "Південь".
До теми Окупанти продовжують блокувати для судноплавства частину Чорного моря
Напруга у Чорному морі зберігається через присутність російського корабельного угруповання, загрозу висадки десанту, а також проведення розвідки за допомогою безпілотних літальних апаратів, зокрема й ударного типу.
Сили оборони виконують завдання за призначенням та ефективно протидіють ворогу, – наголосили в ОК "Південь".
Зверніть увагу! Звуки вибухів та пострілів, які чують мешканці прибережних районів, можуть бути відповідним супроводом цих заходів. Чого не варто робити громадянам Зважаючи на таку ситуацію, в ОК "Південь" закликали громадян зберігати спокій та дотримуватися деяких правил:
не відвідвідувати пляжі та інші заборонені території; не перебувати у воді з використанням маломірних та інших плавзасобів; не наражити себе на небезпеку; не заважати діям Сил оборони. "Дякуємо свідомим громадянам за пильність. Ваше інформування відповідних органів про підозрілу активність у прибережній зоні допомагає нам тримати обстановку стабільною та контрольованою", – додали в ОК "Південь".
Ситуація у Чорному та Азовському морях: останні новини Російські кораблі в акваторії Чорного моря продовжують атакувати мирні українські міста ракетами. Також їхня присутність заважає вільному судноплавству. За даними Генштабу Збройних Сил України, російські військові активно використовують кораблі у Чорному та Азовському морях. Вони завдають з них ударів по території України. Наразі у ворога є там 3 такі кораблі. Українські військові 1 травня здійснили чергову атаку позицій російських окупантів на острові Зміїний. Внаслідок цього ворог зазнав значних втрат як в особовому складі, так і в техніці. Зокрема, загинули 42 окупанти. Туреччина відкрила великі поклади газу у Чорному морі. Уже найближчим часом його планують не лише видобути, а й активно використовувати. Вас може зацікавити – з Дніпра дістали брухт, який був гелікоптером Росії: дивіться відео