Про це заявив голова комісії, яка розслідує зловживання духовенства та парафіян католицької церкви у країні, Жан-Марк Сове. Якщо враховувати зловживання з боку парафіян церкви, то кількість жертв становить 330 тисяч.

Важливо Сексуальне насилля над дітьми у католицькій церкві: Польща оприлюднила моторошні дані

Він презентував велику доповідь про сексуальне насильство у французькій католицькій церкві. Загалом дослідження складається з 2,5 тисячі сторінок.

Комісія дослідила архіви церкви, судів та поліції, а також провела чимало інтерв'ю з жертвами. Згідно з французьким законодавством, більшості випадків правопорушень вже не можуть розглядатись у суді через давність злочинів.

Що вдалось взнати під час дослідження

Комісія розпочала роботу над дослідженням церковних, судових та поліцейських записів ще у 2018 році. Їм вдалось поспілкуватись з деякими постраждалими, а також свідками моторошних інцидентів.

Читайте також Папа Франциск ухвалив важливе рішення щодо педофілії священників

Дослідження довели, що більшість постраждалих – це хлопчики до підліткового віку з різних верств населення. Жан-Марк Сове під час виступу підкреслив, католицька церква "виявляла глибоку і навіть жорстоку байдужість до жертв".