Про це 24 каналу розповів політолог Микола Давидюк. За його словами, карикатуристи та фотографи – це одні з найкращих політологів. Вони вміють чітко пояснити картинку світу в дуже цікавих форматах.
До теми Путін і Зеленський стали обличчями 2022 року за версією The Week: щодо агресора є нюанс
Американська версія The Week / The Week
Це багаття, яке навколо Байдена… В американській традиції воно десь такий і має вигляд. Це – полум'я енергії країни та світу. Подивіться, хто розмістився ближче. Як казав кіношний герой Кевіна Спейсі: "Влада – це як нерухомість. Важливо, де ти перебуваєш". Дивіться, хто біля Байдена, хто на 2 – 3 лінії, а хто міряє корону,
– зазначив Давидюк.
Ще не перемога, але вона наближається
Британська версія обкладинки – дещо інша. Тут найвпливовіші люди сидять за спільною вечерею, а головний невдаха – Путін – намагається знищити український сніговик. Хоч він його трохи пошкодив, але в реальності нічого йому не вдасться.
Британська обкладинка The Week / The Week
Як наголосив Давидюк, український прапор розмістили біля королеви Єлизавети II, а Зеленський сидить між двома колишнім і теперішнім прем'єрами Великої Британії. Це – позитивна конотація, адже ліворуч на майже тій же відстані – королівська родина.
Перемога наближається як свято – Давидюк: дивіться відео
Загалом Британія дуже дружньо прийняла Україну з початку повномасштабної війни. Це були теплі обійми з багатьма важливими політичними та фінансовими рішеннями: зброєю, дипломатією та й загалом "генерацією правильних рішень і поведінки".
Давидюк також звернув увагу на заяву віцепрезидента Європейської комісії Франса Тіммерманса, який порівняв наявну ситуацію у війні в Україні з моментом у Другій світовій.
Він зробив гарну заяву, що Путін зараз в позиції 1943 року. Коли зрозуміло, що перемога, але ще не 1945 рік. Її треба добити. Десь на цій картинці зрозуміло, що всі об'єдналися навколо України. Але ще не перемога, ще рано святкувати, але відчуття є. Вона наближається як свято,
– розповів Давидюк.
Україну визнали країною року
- За версією впливового видання The Economist Україна стала країною року. Там зазначили, що зазвичай автори та редактори сперечаються щодо вибору, коли ухвалюють це рішення. Але цього року все було очевидно.
- Представники видання зауважили, що українці проявили сміливість та винахідливість. А також продемонстрували світу свою стійкість і надихнули багатьох пригноблених людей або країн по всьому світу.
- Натомість журналісти американського видання Politico визнали російського диктатора Путіна "невдахою".