Для російської армії, яка вже програла війну, тому що не досягла цілей, які були поставлені, це міг бути вихід. Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політичний діяч, юрист, блогер Марк Фейгін.

Дивіться також Армія розвалиться, а Путіна виметуть із Кремля: генерал Британії сказав, коли буде крах Росії

В Кремлі ідейна бідність

За його словами, це дуже спокусливий варіант і він дуже логічний.

Адже генералам краще все це закінчити, тому що у них взагалі може не залишитися армії. Тоді ким вони будуть командувати – партизанами?
– наголосив опозиціонер.

Проте він вважає, що серед генералів немає згуртованої групи.

Тому що для цього потрібна хоч якась поганенька ідея, заради якої все це відбудеться. А також треба розуміти, кому вони передадуть владу,
– підкреслив Фейгін.

На його думки, самі вони не зможуть керувати економікою. Для цього потрібні спеціалісти.

"Що вони будуть з Росією робити? З санкціями? Якими будуть стосунки з Україною? З Заходом? Там така ідейна бідність, що немає кому взяти на себе таку роль", – зауважив він.

Марк Фейгін про ймовірність повалення Путіна російськими генералами: дивіться відео

Всі боягузливі

Опозиціонер відзначив, що лише заради самозбереження їм потрібен ідеологічний союзник, якась сила, що скаже: ви здійснюйте усе це, а ми вам допоможемо – домовимось з Заходом про хоча б часткове скасування санкцій. Але в Росії продовжить існувати система влади.

Можливо вони виберуть якогось Мішустіна (прем'єр-міністр в Росії – 24 Канал) і він буде здійснювати все це,
– припустив він.

Співрозмовник вважає, що Кремлі немає людей, здатних на такі дії.

"Вони там всі боягузливі. А для цього потрібно діяти, не сидіти на місці. Тому що своєю бездіяльністю вони заводять ситуацію ще глибше. Тому зараз я не бачу перспективи такого розвитку подій", – наголосив Марк Фейгін.

Розкол Росії: думки аналітиків

  • У Росії загострюються внутрішньополітичні конфлікти. Зокрема, очільник ПВК "Вагнер" Пригожин вже збирає людей на мітинг проти губернатора Санкт-Петербурга. Так, Пригожин закликає росіян вийти на протести 8 березня в Санкт-Петербурзі та "скинути" губернатора.
  • Політолог із Німеччини Ігор Ейдман вважає, що головну загрозу режиму Путіна та його влади несуть тихі "підкилимні", які звикли жити та діяти "під килимом" – російські бюрократи. На його думку, вони в якийсь момент створять певну змову проти Путіна за участі силовиків і просто його ліквідують або відсторонять від влади.
  • У Росії провели онлайн-референдум за незалежність одразу 5 республік. Потрібно бути готовими, що держава незабаром розвалиться. Народний депутат України Олег Дунда вважає, що число регіонів у Росії, які прагнуть бути незалежними, може збільшуватися.