Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Юрій Подорожній, зауваживши, що не варто сильно розраховувати на цю розмову. Це не буде схожим на Ялтинську конференцію.
Дивіться також Втрати Росії в Україні дорівнюють 19 арміям НАТО: з чим можна порівняти 300 000 знищених ворогів
У повітрі вже відчувається війна. Головне, щоб вдалося уникнути великих і глобальних конфліктів.
Зараз можуть початися війни
Як наголосив Подорожній, у 1990-их роках відчувався мир, яким би він не був. Зараз є відчуття війни. Вона може розродитися в серію великих і малих локальних конфліктів. Дуже важливо, щоб все не перетворилося у Третю світову.
Чи вдасться цього всього уникнути? Не бачу, як це можна зробити. От проти Росії об'єдналися 50 країн, ввели санкції тощо. Росія намагається переорієнтуватися на Азію. І все ж таки вона втримує удар та не програє. Зараз Україна є єдиною країною, яка заважає Росії остаточно перемогти. І є великий шанс довести її до повного розвалу за допомогою західних країн,
– зазначив Подорожній.
Дивіться розмову з Юрієм Подорожнім на ютубі 24 Каналу
На його думку, зараз світ повернувся до середини 20 століття, коли відбувалося протистояння між демократичним та диктаторським світом. Демократії довго "запрягаються", але вони ще жодного разу глобально не програвали.
Зустріч Сі та Байдена: коротко
- Байден раніше наголошував, що планує зустрітися із Сі упродовж наступних кількох місяців. Востаннє вони говорили на саміті G20 в Індонезії у листопаді 2022 року.
- Глава МЗС Китаю Ван Ї вже приїздив до Вашингтона, аби підготувати зустріч Байдена та Сі. Переговори тривали упродовж години.
- Крім того, Сі відправив лист до Національного комітету з американсько-китайських відносин, який розташований у Нью-Йорку. Там він зазначив, що готовий співпрацювати з США.