Про це йдеться в ухвалі суду. Позов до Нацради подали 5 компаній, які здійснюють цифрове мовлення під логотипом "112 Україна".

Важливо: "112 Україна" не продовжили ліцензію: що буде з мовленням телеканалу

Компанія вимагала визнати протиправним рішення Нацради про скасування ліцензій. Юристи компанії звернулися із заявою в якій просили зупинити дію оскаржуваного рішення до набрання законної сили судового рішенням у справі, але суд відмовив.

Судді важають, що немає підстав для для задоволення заяви. Компанії не надали суду достатніх доказів та не обґрунтували заяву. У рішенні йдеться, що немає доказів щодо порушення Нацрадою прав "112 каналу", а також немає "очевидної небезпеки заподіяння шкоди їх правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі".

Зауважимо, що "112 Україна" може подати апеляцію на це рішення суду.

Тим часом, власник 112 каналу і нардеп від "Опозиційної платформи – за життя" Тарас Козак заявив, що йому оголосили підозру в тероризмі: в СБУ назвали це фейком. Детальніше – за посиланням.

До речі: Вслід за Шуфричем журналісти "112 каналу", ZIK та NewsOne заклеїли роти скотчем: фото

Що відомо про скасування ліцензії на цифрове мовлення телеканалу "112 Україна"?Нацрада понад рік не розглядала питання щодо продовження строку дії цифрових ліцензій компаній з групи "112 Україна", тому що діяла заборона суду. 26 вересня Нацрада таки відмовилася продовжувати ліцензію телеканалу "112 Україна" на цифрове мовлення. Йдеться про 5 регіональних компаній, які ретранслювали ефір "112 Україна": ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ.

Тоді телеканал "112 Україна" не погодився з цим рішенням і планував подавати позов у суд. На "112" заявили, що в деяких членів Нацради з липня 2019 року закінчилися повноваження, тож вони не можуть приймати такі рішення.