Це трапилось тому, що 6 людей протестували проти перепрацювань та проблем із зарплатою. Саме тому деякі люди покинули знімальний майданчик й замість них викликали заміну.

До теми Випадкове вбивство українки Гатчінс Болдвіном: слідство зацікавилося двома особами

Українку Гатчінс вбили під час зйомок: ЗМІ назвали ймовірних винних

Попередньо відомо, що інцидент трапився на тлі хаосу на знімальному майданчику.

Майстер реквізиту, який поводився зі зброєю, яка вбила оператора у фільмі Алека Болдвіна "Іржа", був приведений на тлі протесту,
– мовиться у повідомленні.

Тобто він замінював постійного реквізитора, який, протестуючи, покинув зйомки. Ім'я нового реквізитора, який працював у той день, – не розголошують.

Проте саме його звинуватила у трагедії неназвана помічниця режисера зі сценарієм. Вона розповіла про це рятувальникам за номером 911. Жінка пояснила, що саме цей неназваний майстер реквізиту, нібито має нести відповідальність за злочин.

Цей покидьок кричав на мене за обідом через заміни. Ви бачили, як він кричав на мене за столом? Він мав перевірити зброю. Він несе відповідальність за це,
– заявила жінка.

Окрім того, інша неназвана особа також пояснила, що Гатчінс також виступала за більш безпечні умови праці. Саме тому в своєму інстаграмі вона опублікувала фото та висловила солідарність з протестуючими колегами по зйомках.

Гачкінс США
Гатчінс була солідарна з людьми, які протестували проти поганих умов праці / Скриншот з інстаграму Галини Гатчінс

Коротко про вбивство Галини Гатчінс

  • У штаті Нью-Мексико під час зйомок вестерну "Іржа" актор Алек Болдвін 22 жовтня випадково застрелив операторку з України Галину Гатчінс. Важке поранення отримав режисер стрічки Джоел Соуз. Він перебуває у лікарні.
  • Актор мав стріляти з реквізитного пістолета з холостими патронами. Та коли він вистрелив, – осколки кулі розлетілися і потрапили у 2 людей.
  • Болдвін розповів, що співпрацює з правоохоронцями та наголосив, що у нього немає слів, аби описати весь шок та смуток, що охоплюють його після смерті Галини Гатчінс.
  • Нещодавно ЗМІ написали, що у звіті поліції мовиться, що слідство зацікавилось двома особами: відповідальною за зброю на знімальному майданчику та асистентом режисера. Проте наразі ЗМІ називають нову вищенаведену версію.