Саме ці люди, за версією поліції, перебувають у центрі розслідування обставин фатального інциденту. Про це мовиться у звіті поліції.

До теми Я спустошений, – поранений Болдвіном режисер Соуза висловився щодо загибелі Гатчінс

Вбивство Галина Гатчінс – поліція зацікавилась двома людьми

Правоохоронці заявили, що наразі у центрі розслідування перебувають:

  • Ганна Ґутьєррес-Рід – збройова експертка, яка була відповідальна за зброю на знімальному майданчику;
  • Дейв Голлс – асистент режисера, який передав зброю актору Алеку Болдуїну (саме останній випадково здійснив фатальний для українки вистріл – 24 канал).

Ганна Ґутьєррес-Рід підготувала зброю до зйомок, а Дейв Голлс передав її Болдуїну, запевнивши у тому, що вона не заряджена бойовими патронами,
– повідомляють американські ЗМІ, згідно з попереднім звітом поліції.

Окрім того, у звіті поліції мовиться, що Голлс "не знав про те, що зброя була заряджена бойовими патронами".

Люди на майданчику були не задоволені умовами роботи, – ЗМІ

Видання Los Angeles Times написало, що за кілька годин до трагічного інциденту на знімальному майданчику панувало напруження. Воно було зумовлене тим, що 6 членів знімальної групи скаржилися на умови праці.

Повідомляють, що,мовляв, вони вимагали кращих умов роботи. Відомо, що серед обурених, за непідтвердженими даними ЗМІ, була й Галина Гатчінс. Проте наразі офіційної інформації щодо цього немає.

Коротко про вбивство українки Алеком Болдуїном

  • 22 жовтня у штаті Нью-Мексико під час зйомок вестерну "Іржа" актор Алек Болдвін випадково застрелив операторку з України Галину Гатчінс. Це трапилось на знімальному майданчику.
  • Відомо, що актор мав стріляти з реквізитного пістолета, який мав бути заряджений холостими патронами. Проте очевидець пояснив, що нещасний випадок стався через пропуски запалювання зброї з холостими патронами. Коли актор вистрелив, осколки кулі розлетілися і потрапили у 2 людей.
  • Також важке поранення отримав режисер стрічки Джоел Соуз. Він перебуває у лікарні.
  • В українському МЗС підтвердили, що 42-річна операторка Галина Гатчінс мала українське громадянство. Вона отримала вищу освіту в Києві й переїхала у США, щоб будувати кар'єру в кінематографі.
  • Сам актор Алек Болдвін запевнив, що співпрацює з правоохоронцями. Він наголосив, що у нього немає слів, аби описати весь шок та смуток, що охоплюють його після смерті Галини Гатчінс.