Лист, який був написаний, ще до припинення Сенцовим голодування на своїй сторінці у Facebook оприлюднила координатор Медійної ініціативи за права людини Марія Томак.

Дивіться також: 145 днів голодування Сенцова: як це було у відео та фото

Вона зазначила, що листа отримала від матері Станіслава Клиха, яка напередодні провідувала свого сина у російському ув'язненні.

Він (лист – ред.) не встиг потрапити до рук Олега до того, як він припинив голодування, але, сподіваюся, потрапить після. В якості моральної підтримки,
– написала Марія Томак.

Далі мовою оригіналу наводимо повний текст листа Станіслава Клиха до Олега Сенцова:

Здравствуй, Олег!

Передаю тебе большой привет из тюрьмы г.Верхнеуральска Челябинской обл. Слежу за твоим состоянием и голодовкой в "Новой газете". Если у тебя очень плохое здоровье, я бы просил тебя прекратить голодовку. Смерти мы не нужны, ты нужен своей маме и детям. Я тебя не осужу, если ты прекратишь голодовку, но, тем не менее, понимаю, что все это достало, особенно обещания скорейшего освобождения в письмах, я такие письма тоже получаю и это так же раздражает, как и тебя, но нужно понимать, что люди, которые со всего мира пишут письма, желают нам добра. С момента твоей голодовки проблеме украинских политзаключенных стали уделять больше внимания, за это, думаю, мы все тебе благодарны.

Станислав Клых

ФКУ-Т Верхнеуральск

P.S. Получил от тебя открытки ещё в Грозном в 2016-м. Желаю, не смотря ни на что, вернуться к твоим детям.

Клих лист Сенцову
Клих написав листа Сенцову

5 жовтня російська сторона повідомила, що незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов припинив голодування.

Згодом уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова підтвердила, що Сенцов таки припинив голодування.

Адвокат політв’язня Дмитро Дінзе уточнив, що Сенцов припинить голодування 6 жовтня. Причиною такого рішення стало те, що у Федеральній службі виконання покарань Росії Сенцову пригрозили примусовим харчуванням.

Сенцов написав відкритого листа, де особисто підтвердив вихід з голодування. Він також подякував та попросив вибачення в усіх, хто підтримував його.

Сенцов припинив голодування: дивіться відео

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Українського режисера затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.