Про це повідомляє "Настоящее Время".

"Юрист Дмитро Дінзе, що представляє інтереси українця Олега Сенцова, який відбуває термін у російській в'язниці в Латитнангі, підтвердив телеканалу "Настоящее Время", що його підзахисний завтра припинить голодування", – сповістило видання.

Читайте також: Причини припинення голодування Сенцовим можуть бути поганими, – правозахисник

Зазначимо, що Сенцов вирішив припинити голодування після того, як у Федеральній службі виконання покарань Росії йому пригрозили примусовим харчуванням. Про це політв’язень написав у листі, який Дінзе передав виданню.

Моя думка при цьому (щодо рішення про примусове харчування) не враховується – нібито я не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я і небезпеки, які йому загрожують,
– написав Сенцов.

Нагадаємо, вранці 5 жовтня російська влада повідомила про те, що Олег Сенцов припинив голодування. Мовляв, російські медики вмовили політв'язня та "підказали йому, що життя є важливішим". Згодом голова Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов заявив, що Сенцов підписав заяву про припинення голодування у присутності своїх адвокатів.

Українська омбудсмен Людмила Денісова підтвердила, що Сенцов припинив голодування.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.

Олег Сенцов припинив голодування: дивіться відео: