Таку думку 24 Каналу висловив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. Тим часом Шмигаль не знайшов підстав, щоб забрати в Бойка звання Героя України.
Важливо Україна ж попереджала, – у Зеленського відреагували на вибухову ніч в Ірані
Не треба коментувати чутки
Подоляк розповів, що не треба коментувати чутки. Не треба годувати спекулянтів. Не треба допомагати створювати викривлений інформаційний простір. Державна інформаційна політика – це відповідальність. Це не про чутки й не про спекуляції, це про конкретні рішення.
Є певні кадрові рішення. Ми говоримо про політичні відставки зараз. Після цього будуть проведені певні аналітичні роботи, аудити, певні розслідування й після цього будуть, якщо потрібно, юридичні висновки. Після цього ми з вами це все зафіксуємо,
– зазначив радник голови Офісу Президента України.
Він додав, що коли є конкретика, тоді можна обговорювати, чому було прийняте те чи інше рішення. Президент дуже активно моніторить, про що думає суспільство, він його розуміє. Це не просто спонтанні рішення.
Подоляк про чутки щодо Тимошенка й Гайдая: дивіться відео
Між суспільством і державою повинна бути довіра
За словами радника голови Офісу Президента України, між і суспільством і державою повинна бути довіра особливо під час війни, тому що це важливо. Рішення будуть прийматись не тому що вщух скандал. У нас таке середовище, якщо щось з'явилось у медійному просторі, то це вже назавжди.
"До речі, я хотів би порадити політикам, чиновникам зважати на це. Коли вони будуть необережними, й щось з'явиться в медійному просторі, то це вже назавжди. Не буде так, що за 3 дні чи за місяць усе застигне, вщухне тощо, тому треба дуже прискіпливо ставитись до того, що ви робите й нести за це відповідальність", – зауважив Подоляк.
Як він зазначив, було б добре, якби він, як офіційна особа, говорив щось тільки про факти, а не про чутки чи спекуляції. Тому ліпше обговорювати лише факти.
Офіс Президента України: останні новини
- Подоляк припустив, скільки танків скоро матиме Україна. За його словами, вже відбувається велика війна, а тому необхідно допомагати Україні її зупинити.
- У вищому керівництві нашої держави раптово розпочалися масштабні кадрові зміни. Зокрема, стало відомо, що зі своїх посад пішли заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко, заступник генерального прокурора Олексій Симоненко, заступник очільника Міноборони В'ячеслав Шаповалов та інші високопосадовці.
- 24 січня президент України призначив щойно звільненого голову Київщини Олексія Кулебу заступником голови Офісу Президента. На цій позиції Кулеба замінить Кирила Тимошенка, який, схоже, так і не зумів знайти та втримати правильний баланс для цієї роботи.