Про це 24 каналу розповів психолог Валентин Кім. Він також зазначив, що поведінка Путіна справді достатньо дивна, він дуже сильно "накручує" власне населення і спонукає на велику агресію.

Читайте також Боже, якщо в Путіна хвороба, хай від неї не буде ліків, – хлопчик з Луцька став зіркою мережі

"Стосовно того випадку, коли Путін зустрічався із Шойгу та міцно вчепився в стіл – це справді достатньо дивна поведінка, не лише його права рука викликає запитання. Так, він постійно чіпляється за щось, ніби шукає опору. Але й сама хода у Путіна дивна, а найбільше здивування викликають ноги", – зазначає психолог.

Складається враження, що Путін – Франкенштейн, якого зшили з частин різних людей. Той танок, який виконують ноги президента Росії, я серйозно звернув на це увагу. Це свідчить про те, що його свідомість не контролює частини тіла, також це може бути відчуття болю чи дискомфорту,
– говорить Валентин Кім.

На думку психолога, тіло Путіна поводить себе таким чином, ніби він його не контролює. Він або настільки захоплений процесом, що не розуміє, що роблять його руки, або ж дійсно не має на це впливу.

Дивна поведінка Путіна на публіці: що відомо

  • У Луцьку хлопчик звернувся до Бога з незвичною молитвою. У ній він попросив зупинити плани Путіна й дати можливість його хворобі, якщо така справді є, безперешкодно прогресувати.
  • Президент Володимир Зеленський сказав, що не можна вести перемовини щодо завершення війни з людиною, яка живе у власному інформаційному світі. Зеленський наголосив, що Путін не усвідомлює, що відбувається насправді у світі та в Україні, адже живе у власній інформаційній бульбашці.
  • До 2023 року Володимир Путін перестане бути лідером Росії. Такий прогноз зробив ексглава британської розвідки МІ6.
    Колишній глава британської секретної розвідувальної служби Річард Дірлав передбачив, що президент Росії Володимир Путін до 2023 року перестане обіймати свою посаду.
  • 14 травня президент Фінляндії Саулі Нііністе зателефонував Володимиру Путіну, щоб повідомити про намір країни найближчими днями подати заявку на членство в НАТО. Нііністе наголосив на тому, що повномасштабна війна, яку розв'язала Росія на території України, посприяла такому важливому кроку. Президент Фінляндії наголосив, що знає про бомбардування мирних українських міст – на що Путін просто промовчав.

Детальніше про психологічний стан Путіна: дивіться відео