Під час допиту Галявієв зізнався, що хотів вбити близько 20 людей. Однак вирішив здатися, коли помітив поліцейських.

Важливо Казанського стрілка Ільназа Галявієва відправили під варту на 2 місяці

Стрілок хотів вкоротити собі віку

Коли Галявієва затримали, у поліцейській машині він спробував накласти на себе руки, повідомляє Meduza. Хлопець сказав, що його зупинив поліцейський.

Однак раніше заступник прокурора Татарстану Олексій Заїка повідомляв, що до, під час та після затримання Галявіева силовики "офіційно не зареєстрували" спроб суїциду.

Як стрілок готувався до нападу

  • У телеграм-каналах зазначають, що ще у березні Галявієв купував селітру для вибухівки у магазині "Мегабуд". Речовину йому привезли додому.
  • Тоді хлопець намагався купити перекис, але у нього не вийшло. Один з продавців розповів, що Галявієв грубіянив і дуже розсердився, коли дізнався, що перекису в наявності немає. Через це хлопець навіть потрапив до "чорного списку" продавця.
  • Зброю Галявієв купував в магазин "ОхотаАктів" в місті Йошкар-Ола. Стрілок навіть заздалегідь зателефонував туди, щоб уточнити наявність потрібної рушниці. Через 2 дні після отримання ліцензії на зброю стрілок приїхав в Йошкар-Олу та забрав рушницю. 

Галявієв перед нападом приходив у школу

За годину до нападу Галявієв вже приходив до школи, щоб звірити розклад. На допиті він розповів, що хотів вчинити стрілянину під час другого уроку.

Вахтерка помітила незнайомця, тож виставила на вулицю. Хлопець дійшов до будинку, який розташований неподалік біля школи, трохи почекав, екіпірувався та повернувся в гімназію о 9:26.

Хлопцю проведуть психолого-психіатричну експертизу

До речі, ЗМІ повідомляють, що психолого-психіатричну експертизу Галявіеву, проводитимуть в інституті Сербського в Москві.

Стрілянина в казанській школі: що відомо

  • Смертельна стрілянина в казанській школі сталась зранку 11 травня. 19-річний Ільназ Галявієв, який влаштував її, закінчив цей навчальний заклад 4 роки тому.
  • Внаслідок цього загинуло 9 людей: 7 восьмикласників та 2 працівники школи.
  • Хлопець на допиті називав себе "богом". Галявієв вже зізнався у скоєному злочин. Його взяли під варту поки що на 2 місяці.