Повідомляється, що перед ножовим ударом нападник запитав хлопця, з якого той району. Інцидент одразу стали пов'язувати з виходом у Росії серіалу про кримінальну Казань.

Дивіться також Розстріл беззбройних українських воїнів, які здавалися в полон: усе, що відомо про злочин росіян

Деталі інциденту в Іркутську

В Іркутську 15-річний Єгор Фролов разом з чотирма однокласниками чекав на автобус, коли до них підійшли близько десяти ровесників. Очевидці стверджують, що конфлікт почався з питання до загиблого "Ти з якого району, чушпан?" Один з підлітків дістав ніж та вдарив хлопця в шию.

Повідомляється, що йому нанесли не менш як чотири ножові поранення, несумісні з життям. Лікарі не встигли врятувати школяра. Двох підлітків, які ймовірно брали участь у конфлікті вже затримали. Вони перебували за 200 кілометрів від Іркутська.

Затримання підлітків, які ймовірно причетні до вбивства: дивіться відео

Користувачі мережі одразу почали пов'язувати інцидент з виходом у Росії серіалу "Слово пацана", який і повернув у лексикон слово "чушпан". На жаргоні так називають молодих людей, які не є учасниками угрупувань, не могли відповісти на погрози чи за них ніхто не міг постояти.

Автобусна зупинка в Іркутську, де напали на 15-річного школяра / російські ЗМІ

У російському МВД поспішили запевнити, що нападник не дивився цей серіал – тому зв'язок не підтверджено.

Гибелі росіян через війну

  • В Україні ліквідували російського шкуродера Артьома Лаврентьєва, який по-звірячому замучив кота своєї матері. Впродовж кількох тижнів він знущався з пухнастика, поки кіт не помер від мук. Замість в'язниці він чомусь опинився на фронті.
  • Також помер генерал-майор Владімір Завадський – він просто підірвався на міні. Він став одним з понад трьохсот тисяч ліквідованих російських окупантів.
  • Окрім цього повідомлялося, нібито ЗСУ знищили чоловіка, який засвітився у кліпі гурту "Гриби" на пісню "Таєт льод". Однак Денис Степанов, який і був ліквідованим окупантом, ніколи там не з'являвся. Це виявилося фейком.