Згодом за певних умов він може вибухнути. Таку думку 24 Каналу висловив політолог Ігор Чаленко, підкресливши, що величезні цифри втрат Росії у війні мають кумулятивний, накопичувальний ефект.

Зверніть увагу Після Кузьмінова: росіян продовжують виявляти мертвими по всьому світу, – WSJ

Що може спровокувати бунти в Росії

Водночас навряд вони спрацюють до так званих президентських виборів у Росії, які заплановані на 15 – 17 березня 2024 року. Натомість це може статися пізніше.

Так, сьогодні зрозуміло, що Путіна для його тактики потрібно чимало мобілізованих. Отже, на думку Чаленка, найімовірніше, очільник Кремля оголосить нову хвилю мобілізація після того, як отримає свою так звану легітимність за результатами виборів.

Відповідно, на цьому етапі у Росії можуть розпочатися нові пожежі у військкоматах та, можливо, реальний новий спротив, тому що весь цей негатив, який зараз накопичується, – вибухне. Він може вибухнути не безпосередньою критикою Путіна, але опором на місцях – місцевій владі, місцевим силовикам.

"Це точно може розпочатися й буде такий собі "ефект доміно". Не знаю, наскільки він буде комплексним, але щойно Путін прийме рішення про нову хвилю мобілізації, воно піде саме собою і Кремль не зможе це стримати", – підсумував політолог.

Останні новини Росії: коротко

  • Увечері 2 березня у Ленінградській області Росії пролунали вибухи. Місцевий губернатор повідомив про роботу протиповітряної системи. Ба більше, він оприлюднив відповідні кадри у мережі, чим "злив" позиції ворожої ППО.
  • Водночас у російській Інгушетії ввечері 2 березня повідомляли про стрілянину. За даними місцевих телеграм-каналів, там ліквідували "бандитів, які фінансувалися з-за кордону".
  • Кремль посилює передвиборчу кампанію диктатора, адже той має проблеми на майбутніх виборах. Річ у тім, що Владіміру Путіну треба приглушити "антивоєнну риторику" у суспільстві, тому він посилює ядерні погрози.