Лігво фанатів "русского мира" розташувалося в колишньому будинку побуту на Борщагівці – на вулиці Гната Юри, 9. Показово, що зовсім поряд – прокуратура Святошинського району. Втім, про своїх сусідів там не знають нічого, а тим часом щодня до офісу партії приходить якийсь молодик.
Актуально Мітинг з російськими прапорами: зйомки фільму на Троєщині злякали киян
У цій будівлі розмістили київський осередок "Партії політики Путіна" / Скриншот відео
"Оселя зла": історія
Відомо, що скандальну партію заснував колишній парламентар Олексій Ременюк. Він володіє нерухомістю в Києві, однак знайти його за місцем реєстрації журналісти не змогли.
"Партію політики Путіна" він створив ще перед виборами 2006 року на основі проросійської організації "Русь єдина". Політсила набрала 0,012% голосів і після завершення голосування повернулася до старого найменування. Але її дочірні відгалуження – ні.
Щоранку в офіс політсили приходить невідомий молодик / Скриншот відео
Скандальну партію заснував екснардеп Олексій Ременюк / Скриншот відео
За темою Ловили понад рік: СБУ затримала проросійського пропагандиста
Путінські адепти розповзлися по всій Україні
Наразі в Україні діє приблизно 20 осередків згаданої партії, а також ціла розгалужена система окремих структур. Загалом їх – 700. Всі вони асоціюють себе із "Руссю єдиною", однак 180 носять назву "Партія політики Путіна".
Так "Партію політики Путіна" рекламували перед виборами 2006 року / Скриншот відео
Мін'юст в курсі
У Міністерстві юстиції України зазначили, що знають про ворожу партію і навіть почали боротьбу із нею. Зокрема, там хочуть домогтися її ліквідації в суді через розбіжності у назвах. Перше засідання у справі призначили на кінець листопада, однак такі справи можуть розглядатися роками.
Дивіться сюжет про безперешкодну роботу "Партії політики Путіна" у Києві / Відео ТСН:
Демарш з Мураєвим на Майдані
- На початку вересня на фасаді Будинку профспілок, що на Майдані Незалежності, з'явився велетенський банер із проросійським політиком Євгенієм Мураєвим та надписом "Тут наша земля".
- Ситуація викликала великий розголос серед українців та киян, зокрема, обурила.
- Згодом у Київській міськраді виправдали скандал прикрою помилкою. Там заявили, що замість реклами Мураєва мали повісити плакат із соціальною рекламою.