Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації, пише видання "РИА Новости".

Читайте також: Трамп може зустрітися з Путіним: про що говоритимуть

У відомстві зазначили, що "Росія є відкритою для діалогу". Відтак у разі зацікавлення з боку Вашингтона Кремль готовий розглянути час та місце можливої зустрічі двох лідерів.

Ми, безсумнівно, готові до обговорення з Вашингтоном всього спектру двосторонніх відносин. Якщо з американського боку буде інтерес до продовження такого діалогу, а президент Трамп, здається, висловив зацікавлення у цьому, то ми, звісно, розглянемо, де і коли це можна зробити,
– розповів російському виданню директор департаменту Північної Америки МЗС РФ Георгій Борисенко.

Відповідаючи на запитання, чи зможуть президенти зустрітися в Парижі 11 листопада на заходах з нагоди святкування століття з дня закінчення Першої світової війни, він зазначив, що "якщо президенти Росії та США будуть брати участь в одному і тому ж міжнародному заході, то контакт, звичайно, можливий".

Однак російський політик наголосив, що наразі опрацювання цього питання не відбувається, оскільки з американського боку такі запити не надходили.

Нагадаємо, востаннє Володимир Путін і Дональд Трамп востаннє зустрічалися у столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня. Пізніше Дональд Трамп запросив Володимира Путіна до Вашингтона. Очікувалося, що візит господаря Кремля відбудеться восени 2018 року.