Ба більше, ці міфи поширені не тільки в Італії, а й в інших країнах Європи, зокрема Австрії та Німеччині. Про це 24 каналу розповіла журналістка та письменниця Олеся Яремчук.
Цікаво Ядерні погрози Путіна: як російські ІПСО впливають на Захід і до чого тут Ілон Маск
Найпоширеніший міф щодо України
Ці міфи є дуже однаковими в усіх цих країнах. Можна здогадатися, що це наслідок російської пропаганди, яка працювала тут роками,
– зауважила письменниця.
За її словами, один з найпоширеніших міфів у зазначених країнах стосується того, що нібито ні Україна, ні Росія не хочуть миру. Це пов'язано з тим, що європейці часто радять нашій державі "пожертвувати свої території задля миру".
Так, їм важко зрозуміти про який так званий мир з Росією може йти мова після всіх злочинів та звірств, які росіяни вчинили в нашій країні.
Відтак, журналістка наголосила, що треба проводити серйозну роботу, щоб розвіяти всі ці міфи. Крім того, європейці мають розуміти, що українці воюють не тільки за себе, а й за мир в усій Європі.
Яремчук розповіла, який міф щодо України є найпоширенішим в Італії: дивіться відео
Італійський Сенат очолив фанат Путіна
14 жовтня члена правої партії "Ліга" Лоренцо Фонтану обрали спікером Палати депутатів Італії. Його кандидатуру підтримали 222 колег.
Новий очільник сенату називає себе "хрестоносцем". Запевняє, що бореться проти абортів. Втім, чи не найбільше Лоренцо Фонтана прославився любов'ю до президента держави-агресора.
Раніше він заявляв, що путінська Росія – це "еталон" для тих, хто вірить у націоналістичну модель суспільства. А сам Путін нібито є "світлом" для західного світу. Крім того, у 2014 році Фонтана їздив на так званий "референдум" до тимчасово окупованого Криму.
Як Італія та інші країни допомагають Україні: останні новини
- Італійський уряд продовжує підтримувати нашу державу у війні проти Росії та надав новий пакет військової допомоги. Втім, наразі немає деталей щодо цього пакету підтримки.
- Лідер республіканців Кевін Маккарті заявив про скорочення допомоги Україні, якщо його партія в листопаді прийде до влади. Натомість у Держдепі США запевняють, що військова та фінансова підтримка України триватиме й надалі. Незалежно від того, якими будуть результати виборів до американського парламенту.
- Ба більше, у Сполучених Штатах заговорили про новий великий пакет фінансової допомоги для України у розмірі 50 мільярдів доларів. Цієї суми мало б вистачити на весь наступний рік.
- У Чехії схвалили новий пакет військової допомоги для України. У міністерстві оборони країни поки не розкрили, що до нього входить. Але зазначили, що сума допомоги складе 22 мільйони крон.