Частина радіоповідомлень російських окупантів стосується вбитих у Бучі людей, кадри тіл яких облетіли весь світ.

До теми Кількість виявлених тіл зростає з кожним днем, людей знаходять у парках і садах, – мер Бучі

Після виходу російських військових з Бучі там виявили братську могилу та десятки тіл цивільних, які лежали просто на вулицях. У деяких із них були зв’язані руки, а на інших тілах були сліди тортур. Серед постраждалих багато жінок і дітей.

Проте російський уряд категорично заперечує, що це зробили його війська. Там стверджують, мовляв, то "постановка" України. Водночас брехливій кремлівській позиції суперечать не лише численні заяви очевидців, а й перехоплені розмови окупантів та фото зі супутників.

Що кажуть окупанти в перехоплених розмовах

Так, перехоплені розмови окупантів повністю спростовують російські заяви. Німецька розвідка повідомила про радіоповідомлення, на яких військові РФ зізнаються про тіла вздовж дороги в Бучі.

  • В одному перехопленому радіоповідомленні чоловік каже, щоб окупанти спочатку розпитували людей, а потім розстрілювали їх.
  • Окрім того, один солдат сказав іншому, що він та його колеги збили мешканця, який їхав на велосипеді. Зображення трупа біля велосипеда раніше облетіло весь світ.


Окупанти просто розстрілювали людей на вулиці / Фото Spiegel

У матеріалі німецької розвідки також йдеться про те, що ключову роль у звірствах росіян в Бучі могли відіграти вагнерівці.

Це могла бути стратегія росіян

Розвідка вважає, що вбивства мирних у Бучі можуть бути частиною російської стратегії.

Адже перехоплені розмови свідчать, що це не були випадкові дії окремих солдатів, які з’їхали з глузду. Російські військові говорили про звірства, як про своє повсякденне життя. Так вони хотіли залякати мирне населення та придушити опір.

Після того, як російська армія покинула Бучу, у місті щодня виявляють тіла вбитих людей. Більшість із них (90%) загинули внаслідок прямого кульового поранення, а не внаслідок артилерійських обстрілів.

Моторошне відео: Буча – свідок звірств російських загарбників