Про це 24 травня повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він зазначив, що тіла з різним ступенем розкладання.

До теми "Азовсталь" мстить окупантам: 4 саперів ворога підірвалися на заводі

Будинок з трупами розташовується поблизу приміської АЗС-2 на проспекті Миру.

"Через відмову місцевих збирати та упаковувати тіла загиблих МЧС Росії покинуло місце робіт. Тіла загиблих залишились на місці. Через частково розібрані завали сморід чутно майже у всьому кварталі", – написав Андрющенко.

Черга на переховання

За словами Андрющенка, через запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої "державної корпорації "Ритуал" з Донецька зупинили процес перепоховань. Тіла людей все ще поховані у дворах будинків.

Радник зазначив, що коли хтось хоче "офіційного" безкоштовного перепоховання, то слід стати в чергу, самому знайти й привезти тіло в морг. Умовою є те, що заявник повинен погодитись на запис відео, де повинен сказати, що вбивство вчинила українська армія.

Через ці умови перед імпровізованим моргом біля "Метро" на вулиці велика кількість трупів у пакетах.

Місто перетворилось на суцільне кладовище. Лють. Просто Лють,
– написав Андрющенко.

Тіла отруюватимуть воду

Маріуполь перебуває на порозі спалаху інфекційних захворювань. Наразі у місті залишаються понад 100 тисяч людей. Вони не мають води та належної каналізації.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко вважає, що трупи в місті розкладатимуться, а під час звичних для міста літніх дощів все це потраплятиме до річок, моря та джерел й отруюватиме воду, якою зараз користуються люди.

Зверніть увагу – окупанти перетворили Маріуполь у концтабір: дивіться відео

Ситуація в Маріуполі: останні новини

  • Окупанти хочуть вивозити з України награбоване зерно. Для цього намагаються відновити залізницю у зруйнованому Маріуполі.
  • Люди не мають води й копають колодязі. Проте вода там не є питною.
  • Також росіяни запровадили для людей жорсткий пропускний режим. Документи на пересування містом діють три дні й використовувати їх можна лише раз.
  • Червоний Хрест не повідомляє кількість захисників, яких вдалось евакуювати з Маріуполя. Також не оприлюднюватимуть даних про врятованих. Проте родичі військових можуть звернутись за інформацією.
  • Рашисти продовжують депортувати з міста людей. Вони погрожують розправою, якщо мешканці намагаються виїхати до України.
  • Маріупольців везуть у найдепресивніші регіони Росії та забирають їхні документи. Найвіддаленіша точка – це селище Врангеля на кордоні з Японією. Окупанти хочуть розв'язати свої демографічні проблеми.
  • Крім цього, росіяни активно вивозять з міста й дітей.
  • Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла, що окупанти планують запустити навчання в Маріуполі повністю за своїми стандартами. Вони хочуть викладати лишень 3 предмети – російську мову та літературу, російську історію та математику.