Кремлівського диктатора лякають успіхи України на полі бою. По це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков, додавши, що таким наказом Путін хоче створити певний психологічний тиск на Україну.

Дивіться також Які сценарії щодо війни готує Росія: політтехнолог пояснив плани Кремля

Диктатор злякався

Він розуміє, що вихід Збройних Сил України до моря фактично означатиме перетворення Криму в острів, адже незаконно зведений міст буде знищений. Крім цього, постане питання про долю Криму та загалом війни.

Путін злякався що буде прорив. Вихід ЗСУ на оперативний простір, до моря буде дуже сумним підсумком для Путіна і Кремля, тому всі цього бояться,
– сказав Геннадій Гудков.

У подібних вказівках можна побачити й елементи піару. За словами Гудкова, наказ "ні кроку назад" підтверджує, що тінь Сталінських часів не дає Путіну спокою. Також він може хотіти створити психологічний тиск, щоб залякати українську армію перед майбутніми контрнаступальними діями.

Він намагається зняти з себе відповідальність, бо дав наказ зупинити (контрнаступ – 24 Канал). Ми знаємо, що зараз із російського боку пішли непідготовлені контратаки з великими втратами – все це для того, щоб показати, що вони не тільки обороняються, але й можуть наступати,
– розповів Гудков.

Російський опозиційний політик пояснив накази Путіна щодо контрнаступу: дивіться відео

Окупанти скаржаться на погане ставлення

У російській армії існує певна ієрархія, тому окупанти часто скаржаться на утиски з боку їхньої ж поліції чи силових структур. Така практика була притаманна країні-агресорці ще з часів Другої світової війни. Російський опозиційний політик згадав, як у ті роки мільйони людей відправляли на ешафот, знаючи, що там вони загинуть, а втрати будуть надзвичайно великими. Все це дотепер залишилося у російських традиціях.

Там завжди була ієрархія, жахливе ставлення до нижчих чинів, нехтуванням людського життя, гідності. Відтоді нічого не змінилося. Хіба Путін поміняв менталітет? Почав берегти народ, людські життя? Ні, він воює "гарматним м'ясом",
– акцентував Гудков.

Підтвердженням цього є мобілізація, виплати військовим, методи ведення війни й загалом ставлення Росії до своїх бійців.

Як окупанти здаються в полон

  • Російські військові масово тікають з фронту, а деякі навіть просяться назад в український полон. З'являлася інформація, що колишніх українських полонених, перевезли у військову частину під Москвою. Згодом росіяни повідомили про тяжке становище і сказали, що там їм гірше, ніж було в Україні.
  • Те, що для Росії їхні військові всього лиш цифри підтверджують відео з полоненими. Під Бахмутом у полон взяли двох росіян, один із них розповів, що його пораненого напризволяще залишили у бліндажі. Інший загарбник сказав, що його силою відправили на фронт, хоча він навіть немає військового квитка.
  • Російські командири "виховують" своїх підлеглих постійним залякуванням та побоями. Але ті не завжди витримують настільки поганого ставлення. За словами військовослужбовця ЗСУ Кирила Яковлева, був випадок, коли окупанти навіть забили насмерть свого командира.