Таку думку висловила відома російська журналістка Юлія Латиніна у ефірі радіостанції "Ехо Москви".

Читайте також: Путін буде президентом неіснуючої Росії, – дисидент

"І коли Володимир Володимирович говорить, що розвідка – це найважливіша професія, це, дійсно, вони там так думають. І ви знаєте, це на що схоже? Ось, знаєте, ось, у кримінальному середовищі є маса людей, які не займаються підприємництвом, а займаються розведенням. Власне, ось, що таке невеликий кримінальник? Це людина, яка вважає, що лоха можна розвести. І, ось, лох – це той, хто працює, той, хто робить капітал, той, хто щось виробляє, той, хто щось відкриває, у кого окуляри на носі, він читає. А справжні люди лоха розводять. І в результаті виходить, звичайно, що лохи роблять Amazon і роблять ліки від раку, і їхні компанії коштують трильйон, а розвідників – він все шукає, де б розвести", – зауважила представниця ЗМІ.

Водночас вона підкреслює, що у цьому сенсі Росія, звичайно, перетворилися на такого собі, міжнародного гопника, а її спеціальність – лише розводки.

"Ми експортуємо не тільки нафту, ми експортуємо корупцію, але й експортуємо розводки. Тільки проблема полягає у тому, що, звичайно, наші розводки більше не діють. І ми так, знаєте, є схожими трошки, ось, на двієчника, який прогулює уроки, нюхає клей. Отже, щоб від мами все це приховати, виправляє оцінки в щоденнику. А коли його спіймали, говорить "Ой, всі так роблять", – підсумувала журналістка.

Нагадаємо, раніше Юлія Латиніна ззаявляла, що після смертельної пожежі у Кемерові влада Росії жодним чином не реагувала та всілякими способами намагалася замовчати масштаби трагедії.