Мовиться про розмову з українським блогером Івангаєм та російським співаком Моргенштерном. Про це повідомила директорка Ліги безпечного інтернету, членкиня Громадської палати Росії Катерина Мізуліна російським виданням.

Цікаво Дудь вирізав з інтерв'ю розповідь "Івангая" про Голодомор, НКВД та війну в Україні

Блогеру загрожує покарання у вигляді штрафу

За її словами, в рамках адміністративної справи провели офіційні психолінгвістичні судові експертизи. Вони, як заявила Мізуліна, підтвердили факти пропаганди наркотиків у двох інтерв'ю блогера.

Відповідно до статті щодо пропаганди наркотичних засобів за допомогою інтернету, йому може загрожувати покарання у вигляді штрафу до 1,5 мільйони рублів.

До речі, в Росії вже не вперше порушують справу проти журналіста, пов'язана з наркотиками. У 2019 році в Москві затримали журналіста Івана Голунова. Під час обшуку правоохоронці нібито знайшли в нього наркотики, але Голунова відкидав звинувачення.

Хто такий Юрій Дудь

Джерело: Вікіпедія

  • Юрій Дудь – це російський журналіст, відеоблогер, теле- і радіоведучий. 
  • З 2017 року – ведучий авторського каналу на ютубі. Там він бере інтерв'ю у відомих особистостей різних сфер діяльності.
  • Станом на червень 2021 року канал має понад 9,2 мільйони підписників.
  • Нещодавно Дудь втрапив у скандал. Під час інтерв'ю з Івангаєм, він вирізав розповідь співрозмовника про Голодомор, НКВД та війну в Україні.