Зокрема, так стверджує депутат Херсонської міськради Дмитро Ільченко.

Читайте також: Через що могли убити Катерину Гандзюк: оприлюднили інформацію про діяльність активістки

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

За його словами, співробітники СБУ "увірвалися" до квартири Ставицького.

"Шукають докази участі його у вбивстві Катерини Гандзюк. Ухвали суду немає. Документів у працівників СБУ немає. Що конкретно шукають, сказати відмовляються", – зауважив він.

Також Ільченко зазначив, що є присутнім на місці як адвокат. Водночас депутат Херсонської міськради додав, що співробітники СБУ "знайшли" мобільний телефон, щоправда конкретні подробиці не оприлюднив.

Микола Ставицький, Херсон, депутат, Гандзюк, обшук, СБУ

Додамо, що Микола Ставицький є членом фракції "Радикальної партії Олега Ляшка". За даними місцевих ЗМІ, він нещодавно встиг послужити у морській піхоті. У Херсоні депутат працює керуючим справами ТОВ "Спорт-Статус", пише InfoResist.

Нагадаємо, раніше активісти та журналісти заявляли, що посередником між організатором і виконавцями вбивства Катерини Гандзюк є помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука – Ігор Павловський. За їхніми словами, Павловський нібито передавав гроші "за роботу" підозрюваному у злочині Сергію Торбіну. Згодом як Павловський, так і Паламарчук обинувачення відкинули та запевнили, що до цієї справи не мають жодного стосунку.

Що відомо про напад на Катерину Гандзюк? 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала опіків тіла та її було прооперовано. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до злочину. 4 листопада Катерина Гандзюк померла. Офіційна причина смерті активістки – поліорганна недостатність та хімічні опіки із залученням 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини. Правоохоронці розслідують цю справу як "закінчене умисне вбивство, скоєне групою осіб з корисливих мотивів з особливою жорстокістю та на замовлення". 7 листопада Катерину Гандзюк поховали у Херсоні.

Напад на Катерину Гандзюк і подальша смерть активістки: усе, що потрібно знати