Сотні людей зібрались біля будинку братства у місті Лоренс. Вони вимагали арешту підозрюваного.

До теми Встановили огорожу: у США перед Капітолієм планують мітинг республіканців

Люди у Штатах вийшли на акцію протесту: вони вимагають арештувати підозрюваного

У США спалахнули протести після зґвалтування студента членом студентського братства. Мовиться про ймовірне насильство, яке здійснив член братства Фі Каппа Псі.

Під час протесту біля людей перебувала поліція. Люди вимагали, щоб підозрюваного у злочині арештували. Окрім того, протестувальники припустили, що жертву на вечірці "накачали" наркотиками та алкоголем.

В університеті Канзасу люди вийшли на протест: дивіться відео

До речі, у братстві заявили, що знають про звинувачення та співпрацюватимуть з правоохоронцями, щоб розслідувати справу. Мовиться про зґвалтування, яке трапилось у ніч на суботу, 11 вересня.

Останні новини про насильство в Україні та світі

  • З Луцького міськрайонного суду втік обвинувачений чоловік. Інцидент відбувся 13 вересня. За інформацією видання "Суспільне", втікач був обвинувачений у зґвалтуванні та проникненні в житло.
  • Експерти переконані, що насильство з боку поліції, бійців "Талібану" – зростатиме. Як резюмував директор "Центру близькосхідних досліджень" Ігор Семиволос, таліби не будуть влазити в будинки, але в публічній сфері вони робитимуть максимум того, щоб була демонстрація лояльності.
  • У ніч проти 11 вересня в одному із сіл на Херсонщині у поліцію надійшло повідомлення про зникнення 12-річної дівчинки. Коли дитину востаннє бачили, вона добровільно сіла в машину 51-річного співмешканця своєї бабусі. Поки частина правоохоронців займалася пошуками втікача, інші виявили в автомобілі 12-річну дитину, яка розповіла, що бабусин співмешканець її зґвалтував.