Про це пише The Washington Times.

Читайте також: У США анонсували розробку документа, який може нашкодити Росії

"Перегляньте поїздку в Росію у зв'язку з тероризмом і переслідуванням. У деяких областях ризик особливо високий", йдеться у повідомленні Держдепу, яке цитує видання.

Окрім того, у відомстві порадили повністю утриматися від поїздок до Північного Кавказу і в анексований Крим, йдеться в статті.

У списку держав, який Держдеп США склав з метою визначити ризики, пов'язані з поїздками за кордон, Росія разом із Суданом, Пакистаном і Нігером увійшла до третьої категорії. Для порівняння, держави, що перебувають в четвертій категорії – такі як Іран і КНДР – відомство рекомендує взагалі не відвідувати.

Терористичні угруповання продовжують планувати потенційні теракти в Росії. Майже або взагалі без попередження терористи можуть влаштувати атаку на туристичні місця, транспортні вузли, ринки і торгові центри, а також на адміністративні об'єкти,
зазначається у рекомендації Держдепу.

Також в поясненні американського зовнішньополітичного відомства зазначається, що громадяни США часто стають "жертвами переслідування, неналежного поводження і вимагань з боку представників правоохоронних органів та інших офіційних осіб із РФ".

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що ця рекомендація спрямована на поглиблення розколу між двома країнами, додавши, що такі політики, як Гілларі Клінтон, Барак Обама та Джон Маккейн ведуть "русофобську кампанію".

Читайте також: У Конгресі США представили "реальні масштаби загрози" з боку Росії

"Саме на розпалюванні антагонізму простих людей один до одного і побудована вся русофобська кампанія таких, як Гілларі Клінтон, Барак Обама, Джон Маккейн", відреагувала речниця МЗС РФ.

Нагадаємо, у нових рекомендаціях для американців, які подорожують, Державний департамент США порадив їздити до України з обережністю.