Про це говорив президент Російської Федерації Володимир Путін, пише 24 канал, в інтерв’ю пропагандистському телеканалу "Россия 1" 5 липня.

Читайте також Путін почне репресії в РФ або війну проти якогось свого сусіда, – Яковина

Путін, який останнім часом полюбляє міркувати про історію, заявив, що під час утворення Радянського Союзу тривали дискусії щодо тих чи інших положень конституції. Наприклад, про право виходу республік з єдиної держави.

У підсумку "була закріплена ленінська теза" – що союзні республіки мають право на вихід зі складу СРСР.

А от Сталін, як наголосив Путін, мав іншу точки зору: "Він говорив про необхідність автономізації національних об’єднань, про їх вхід до складу РРФСР (по суті, у склад Росії – 24 канал) на правах автономії".

Особливо невдоволений Путін тим, що у радянській конституції – раз уже дали право республікам виходити – не прописали механізм виходу з СРСР. Саме через це, мовляв, коли СРСР розвалився, то республіки пішли не самі по собі, а, такі-сякі, потягнули за собою "подарунки російського народу".

Так мовлячи, Путін підвів думку до поправок у російську конституцію, які дозволять йому правити до 2036 року (відбулося обнулення президентських термінів). Мовляв, все, от тепер Росія нарешті буде рухатися до процвітання – адже помилок радянської конституції вдалося уникнути.

Радимо ознайомитися Зміни до конституції Росії набрали чинності: яку повноту влади отримав Путін

Росіяни, до слова, за офіційними даними проголосували за "конституцію президента Російської Федерації" у кількості 77,92% виборців. А Путін, нагадаємо, одноосібно керує Росією фактично з 2000 року.