Про це в ефірі 24 каналу розповів Тарас Батенко, член депутатської групи "За Майбутнє". Він запевнив, що у цій смерті є багато незрозумілих моментів.

До теми У Чернігові попрощалися з Антоном Поляковим: фото та відео з церемонії

Батенко: Не треба хайпувати

У правоохоронних органах заявили, що смерть могла наступити через змішання алкоголю і наркотичних засобів. Навіть якщо це так – колеги покійного впевнені, що Поляков не сам до такого вдався.

Антон не вживав ніяких наркотичних засобів. Я прошу журналістів та звичайних людей не хайпувати та не маніпулювати на цій темі,
– сказав Батенко.

За його словами, Поляков майже до опівночі був на зв'язку.

Він скидав інформацію у різні чаті. Ми розуміємо, що людина у непритомному стані цього б не робила. Щось сталося в останні 2 – 3 години його життя. Ці години і треба дослідити.

Тарас Батенко

Нардеп депутатської групи "За Майбутнє"

Поляков хвилювався через ситуацію в Раді

Як пояснив Батенко, у нардепів був непростий парламентський тиждень напередодні смерті Полякова.

"Він важко переживав засідання, яке було провалене представниками монобільшості. Він 3 місяці збирав підписи, щоб поставити на порядок денний питання щодо пенсійного забезпеченя. Ці питання були провалені у сесійній залі", – розповів Батенко.

Варто прочитати Конфлікт зі "слугами" і зв'язок з Коломойським: що відомо про загиблого Антона Полякова

Нардеп вважає, що ця ситуація відбилась на психоемоційному стані Антона Полякова. Він переживав через те, що не може достукатися і виступити з трибуни.

"Звичайно, емоція була високою. Не виключаю, що він міг ввечері вжити щось для самозаспокоєння. Однак щоб вдаватися до таких крайніх випадків (наркотиків – 24 канал) – ми в це не віримо", – підсумував Батенко.

У групі "За Майбутнє" прокоментували смерть Полякова: відео

Смерть Антона Полякова: що відомо