Про свою реакцію на відставку генпрокурора Рябошапки його вже колишній заступник Віктор Трепак розповів "Українській правді".

Зверніть увагу Венедіктова вимагала оголосити підозру активісту Стерненку, – Трепак

Він зазначив, що міг би піти вслід за Рябошапкою. Однак не зробив цього з двох причини.

По-перше, було невелике сподівання, що стратегічний курс на реформування прокуратури, на її очищення, на запровадження нових принципів роботи залишиться незмінним,
– заявив Трепак.

Пояснив це тим, що Рябошапка і Венедіктова – формально з однієї політичної команди. Однак, за словами Трепака, виявилося, що там немає ніякої команди, а тільки інтереси певних людей і певних груп.

По-друге, у мене був моральний і професійний обов'язок завершити кілька важливих справ, передусім справу про вбивство Катерини Гандзюк,
– додав ексзаступник генпрокурора.

Він сподівався, що матиме таку можливість, зважаючи на суспільний резонанс і публічні обіцянки Володимира Зеленського знайти та покарати всіх замовників убивства активістки.

Трепак також зазначив, ще у лютому стало відомо про звільнення Рябошапки, адже він не задовольняв тих, хто наразі приймає рішення у державі. Однак ексзаступник генпрокурора не очікував, що це відбуватиметься "у пожежному порядку і в досить брутальний спосіб". Та додав, що основною кандидатурою на заміну одразу була Венедіктова.

Зверніть увагу! Верховна Рада 5 березня на позачерговому засіданні відправила у відставку генпрокурора Руслана Рябошапку. Перед цим він взяв останнє слово і наголосив, що став "незручним" та залишився незалежним перед владою.

Що відомо про звільнення Віктора Трепака