Відповідну заяву зробив президент Польщі у 1995 – 2005 роках Александр Квасневський. За його словами, очільниця Німеччини була "хорошим адвокатом України в Європі".

Читайте також Кого українці звинувачують у завершенні будівництва "Північного потоку-2"

Більшість бізнесу в Німеччині з самого початку були проти санкцій. Думаю, що без Меркель цих санкцій проти Росії не було б. "Північний потік-2" – це був її крок до того, щоб конфлікт з німецьким бізнесом трошки зменшити,
– сказав політик.

"Це політика, на жаль. Я дуже не задоволений цим рішенням, воно дуже негативно впливає на Україну, на Польщу також, – продовжив Александр Квасневський.

  • Колишній польський президент порадив Володимиру Зеленському після виборів у Німеччині якнайшвидше вступати в діалог з новим канцлером.

"Північний потік-2": що відомо

  • Президент Володимир Зеленський висловив побоювання, що запуск "Північного потоку-2" може зумовити підвищення цін на газ для України.
  • Ангела Меркель 22 серпня прибула з офіційним візитом до Києва. Канцлерка закликала продовжити договір транзиту газу, який діє до 2024 року.
  • Вищий регіональний суд у Дюссельдорфі 25 серпня схвалив рішення про те, що російський трубопровід має стати незалежним від "Газпрому".

До теми Перемога буде за нами, – Вітренко про ситуацію з "Північним потоком-2"