Про це виданню Інтерфакс-Україна повідомила прес-секретар Мосміськсуду Уляна Солопова.

Читайте також: Рада звернулась до світової спільноти із закликом щодо нових санкцій проти Росії: відома причина

"Виходячи з положень Консульської конвенції між РФ і Україною від 1993 року, про яку йдеться в зверненні Денісової, дозвіл на зустріч може надаватися тільки консульським співробітникам, ким уповноважена Верховної Ради з прав людини не є", – сказала Солопова.

Вона додала, що надання такого дозволу Людмилі Денісовій "може вирішуватися тільки на загальних підставах, виходячи з положень Кримінально-процесуального кодексу, після набрання вироку в відношенні Сущенка законної сили".

Наразі вирок оскаржений як самим Романом Сущенком, так і його захисником, і законної сили не набрав.

Нагадаємо, 26 червня українська омбудсвумен Людмила Денісова не отримала дозвіл суду на відвідання у російській в'язниці Романа Сущенка. Проте раніше президент РФ Володимир Путін надав їй, як Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, повні гарантії на безперешкодний доступ до всіх українських політв‘язнів, які утримуються на території Російської Федерації і в тимчасово окупованому Криму.

Нагадаємо, 4 червня Московський міський суд засудив українського журналіста Романа Сущенка до 12 років колонії строгого режиму.
У Росії його судили у так званій справі про шпигунство.
До слова, головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського можуть обміняти на українського журналіста, політв'язня в Росії Романа Сущенка. Таке переконання висловив адвокат Вишинського Андрій Доманський.