Захід організували за сприяння Міністерства інформаційної політики. Його відкрили Державним гімном України та ушануванням полеглих воїнів хвилиною мовчання.

Читайте також: Бойові ранки воїнів 503-го батальйону морської піхоти: вражаюче відео

Цей проект для того, аби показати усьому світу, що кохання, віра, надія, прагнення волі, прагнення незалежності не потребують перекладу. Так само як не потребує перекладу танок або справжнє мистецтво, якщо воно щире та якщо воно йде від серця. А наші учасники, як ви бачите, танцюють серцем,
сказала режисер проекту.



Військові журналісти та волонтери запросили бійців прямо з передової, аби показати, що після війни теж є життя. 20 пар презентували спільний вальс та свої унікальні танцювальні номери, які готували майже півроку!

Під час заходу пари "розказували" у танці свої хвилюючі історії з фронту: матері й сина, який пішов захищати країну, закоханих, які одружилися на війні, людей з обмеженими фізичними можливостями, які не втратили віру в життя.

Не обійшлося і без сюрпризів, які люто розчулюють. Після пристрасного танцю військовий батальйону "Донбас-Україна" Віталій Аверін запропонував своїй коханій – волонтерці Аллі Мартинюк – побратися.

Я довго готувався до цього. Зранку Алла сказала, що їй снилось, мовляв, я зробив пропозицію. Я їй відповів, що сни можуть бути віщими. І зараз я хочу, щоб ви всі стали свідками… Кохана, ти вийдеш за мене?
– спитав "Авер".

І дівчина згодилась…

Читайте також: Смешно взяли в плен сепаров во время штурма, – боец батальона "Донбас-Украина"

Українські гурти The Doox та "Без Обмежень" наживо супроводжували виступи пар. У рамках проекту у КМДА також відкрили виставку "У війни є жіноче обличчя" до Дня захисника України.

Проте певний осад залишили переповнені наїдками столи, за якими сиділа ледь не половина політиків Верхової Ради, що під жування слухала щирі історії з передової.