Про це в ефірі 24 каналу сказала адвокатка та членкиня Ради громадського контролю при НАБУ Тетяна Козаченко.

Читайте також: Хто та чому подав на Порошенка до суду через Томос: у справі засвітилося оточення Януковича

За її словами, це фактично позбавляє не просто на своєчасне, а на будь-яке правосуддя.Щодо справ Майдану, там, де реально було фізичне насилля "беркутців" щодо людей і справи вже два роки перебувають у попередньому засіданні й не розглядається. Їх просто перенаправляють по інстанціях або суддя взяв відвід, або захворів, або переклали.

Проте треба розуміти, коли ти приходиш до судді, а в нього може бути декілька сотень справ – це не жарт.

Систему довели до такого стану, яка, якщо потрібно дуже швидко може розглянути справи. А на інші суддя може казати, що у мене дуже їх багато, тому приходьте через півроку. Це українські реалії,
– заявила Козаченко.

Вона наголосила, що судова реформа – це фактично перезавантаження і надання нової якості. Вона відбувається, як у матеріальному забезпеченні, так і у структурному та кадровому забезпеченні. Якщо ми говоримо зараз про те, що є перезавантаження, то повинен бути, як мінімум, прозорий конкурс. Його ж в Україні не відбулося, якщо взяти до уваги Верховний суд, то більше ніж на 80% він сформований із тих самих суддів, що й були.

"Кожен 4 служитель Феміди має негативний висновок Громадської ради доброчесності, які потрапили туди.Судова реформа – це фейк, бо ані Громадська рада доброчесності, ані інші фахівці не можуть зрозуміти за якою методикою було оцінювання.", – запевнила адвокатка.

Судова реформа – це фейк, бо ані Громадська рада доброчесності, ані інші фахівці не можуть зрозуміти за якою методикою було оцінювання.

Більше – дивіться у повному випуску "Що це було?"