Перехоплену телефонну розмову, ймовірно, однієї з мешканок Бєлгорода перехопило Головне управління розвідки. У ній можна почути, з яким обуренням вона відгукується про Москву.

Читайте також Буданов відповів, чи зможуть російські добровольці дійти до Москви та оцінив їхні дії

Нарікають на "празнікі" в Москві

Ні, знаєш, я, звичайно, ось що хочу сказати. Ось Бєлгород там весь помирає, ніхто уваги не звертає. Петиції люди пишуть,
– наголошує жінка.

Вона додає, що потрібно "там трохи у Москві теж розрухати". Жінка наголошує, що у Бєлгороді помирають діти, і що ніхто зі столиці не переймається цим. Водночас її обурив той факт, що щойно у Москві щось стається, всі активізуються.

Бєлгородці обурені байдужістю москвичів: дивіться відео

Я кажу, правильно, ось люди пишуть: які свята? Ми тут у Бєлгороді помираємо. Я кажу, нас бомблять з дня на день без усілякого. А в них там свята все якісь, заходи та розваги у Москві,
– наголосила жінка.

Вона додала, що відбувається щось страшне. І що тепер з дому не вийдеш.

На День сміху Бєлгород обстріляли

  • Як пишуть російські ЗМІ, 1 квітня Бєлгород двічі потрапив під обстріл. Перший був близько 16:00, а другий – близько 18:00. Росіяни запевняють, що обстріляли область з допомогою реактивних систем залпового вогню RM-70 Vampire.
  • За словами місцевого губернатора, внаслідок атаки буцімто постраждали 9 людей. Чоловік з проникаючим пораненням грудної клітини та наскрізним пораненням стопи перебуває у лікарні у важкому стані. Також сповістив, що ще семеро людей зазнали осколкових поранень різних частин тіла, а також баротравм.
  • Унаслідок так званої першої атаки вибиті вікна у 13 квартирах 8 багатоповерхівок, пошкоджені 3 приватні будинки. А ще буцімто посікло сильно фасад школи №41: побита плитка та вибиті 20 вікон. Ще пошкоджені 3 автомобілі, один з яких ущент згорів.
  • Як відзвітували у міноборони Росії, під час першої атаки буцімто збили 17 повітряних цілей, а під час другої – 19.