Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов зазначив, що в тих умовах, в яких ми зараз перебуваємо і в ті часи, які переживаємо, навіть неможливо уявити, що в Україні може з'явитися авторитаризм.
Дивіться також Зеленський пояснив, як Україна житиме поруч з Росією після війни
В Росії – хворе суспільство
За його словами, "Революція на граніті", потім "Помаранчева революція" 2004 року і "Революція Гідності" 2014 року – це були виступи незадоволення українського народу на ту несправедливість, яку він відчував.
Що таке авторитаризм? Це – несправедливість, це наближення одних за рахунок інших. В нашій країні це просто неможливо, тому що в нас – здорове суспільство. В чому проблема Росії – там немає суспільства. А те, що є – хворе,
– наголосив секретар РНБО.
Він зазначив, що на тій території – суцільний Путін. Там людей, які мають розуміння про гідність і честь, – обмаль. Багато хто з них виїхав за кордон. А ті, що лишились сьогодні перебувають за ґратами.
Олексій Данілов про можливість появи в Україні авторитарної влади: дивіться відео
"У нас таке просто неможливо. Хтось вважає, що може щось траплятися. Але якщо буде якийсь момент, то відразу з'явиться Парасюк. Треба розуміти, що такий наш народ і наша нація", – зауважив співрозмовник.
Він підкреслив, що ще треба знати нашого Президента – для чого він прийшов у владу, які в нього мотиваційні дії.
"Скажу може не дуже коректно, але Володимир Олександрович втратив дуже багато людей, з якими спілкувався до того, як став Президентом. Думаю, що як тільки хтось до нього з якимось проханням звертався, він одразу прибирав цю людину з телефонної книжки", – наголосив Олексій Данілов.
Підтримка Володимира Зеленського українцями
- За результатами опитування в Україні, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, найбільший рівень довіри до Збройних Сил України та Президента України.
- У КМІС зазначили, що найбільше українці довіряють нашим захисникам. Цікаво, що за останній рік (між груднем 2021-го і груднем 2022-го) рівень довіри зріс з 72 аж до 96%.
- У грудні 2021 року 27% довіряли главі держави (і баланс був -23%, тобто більше тих, хто не довіряв). Втім, наразі показник зріс до 84%, а баланс до +80%.