Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів політтехнолог Сергій Гайдай.

Читайте також: Порошенко уклав з Медведчуком медіапакт про ненапад, – Найєм

Експерт не розуміє, чому б влада не мала закривати очі на діяльність Віктора Медведчука. "Порошенко хіба колись був опозиціонером? Він був міністром в уряді Азарова. Приходив у політику разом з Медведчуком і стояв біля джерел "Партії регіонів". Тож нічого дивного, що вони всі між собою домовляються", – повідомив Гайдай.

Так, іноді вони конкурують – але лише за промислові активи. Будемо чесні, основна діяльність і президента, і Медведчука – не ідеологічна. Порошенко і Медведчук ідеологічно розподіляють між собою електорат. А основна їх діяльність – надбати активи, захистити і через різні схеми направити у свої кишені,
– наголосив політтехнолог.

Сергій Гайдай також розповів, у яких випадках використовують інструмент зняття недорканності.

Порошенко
Леонід Кучма та Петро Порошенко, архівне фото початку 2000-х

За його словами, таких випадків два.

Перше – щоб натиснути на депутата, який не хоче йти на якісь домовленості. Медведчук зараз займається організацією об'єднавчого процесу, на меті якого – створити єдиного кандидата, який буде, за планом Банкової, у другому турі протистояти Порошенку і, звісно, програє. Можливо, Вілкул і Колесников чинять цьому супротив, адже і в стані регіоналів дуже багато різних "партій",
– підкреслив експерт.

І додав, що другий випадок – це використання "зняття недоторканності" як елементу піару. Щоб показати боротьбу з корупцією і патріотизм. Гайдай нагадав, що жодна справа не проти депутатів, з яких знімали імунітет, до суду так і не була наведена. "Все це – імітація", – підсумував політтехнолог.

Нагадаємо, Віктор Медведчук судиться з нардепом Сергієм Лещенком і 24 каналом через розслідування про перерозподіл ринку скрапленого газу. Найцікавіше, що позов розглядає суддя Печерського суду, який, за дивним збігом і порушуючи закон, опікується усіма справами кума Путіна проти журналістів і нардепів.