Так, на платформі LobbyX розміщено близько 700 вакансій, і вже понад 6 тисяч охочих служити відгукнулися на них. Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова розповіла, які професії в армії найбільш затребувані.

Дивіться також Усе, що потужніше БМП – важко: як партнери відреагують на запит надати літаки F-18

Це таємниця

За словами Калмикової, інформація про те, яких спеціалістів українська армія потребує найбільше, таємна. Втім, додає посадовиця, на основі перших відгуків можна зробити висновок, що користуються увагою вакансії як оператора БПЛА, так і штурмовика. Щоб точно сказати, яким військовим професіям надають перевагу люди, які хочуть залучитися до ЗСУ через рекрутинг, треба зібрати та проаналізувати статистику за 1-2 місяці

Також заступниця міністра оборони наголосила, що у кожній бригаді, яка залучала до себе людей через рекрутинг, є своя "бульбашка", "серед якої превалює певний тип людей".

Компанії Lobby X та Work.ua теж організації, які мають свою "інформаційну бульбашку".

Відповідно, напрацьовуючи, розширяючи інформаційне поле кожної із компаній, з якою ми почали працювати, ми будемо бачити зміни і будемо їх аналізувати,
– наголосила Калмикова.

Рекрутинг до ЗСУ: що відомо

  • 5 листопада глава Міноборони Рустем Умєров затвердив нову концепцію кадрової політики оборонного відомства, яка передбачає перехід ЗСУ на службу за контрактом та впровадження системи рекрутингу.
  • 13 листопада Міністерство оборони України розпочало проєкт рекрутингу до ЗСУ, підписавши угоду про співпрацю з популярною рекрутинговою компанією Lobby X. Згодом така сама угода була підписана з компанією Work.ua.
  • Проєкт рекрутингу передбачає, що новобранець може обрати посаду та конкретний підрозділ, де він хоче служити і може проявити себе якнайпродуктивніше.
  • Наталія Калмикова також уточнила, що під час рекрутингу немає випробуваного терміну. Крім того, вона пояснила, що мобілізовані та рекрутовані військові перебуватимуть в однакових умовах і отримуватимуть однакові виплати.