Після того, як "активісти" зафарбували стелу на в'їзді в Донецьку область, на ній почали з'являтися нові підписи та наклейки Героїв. Нині вона знову повертається до свого минулого вигляду.

До теми 40 кілометрів від лінії фронту: Зеленський приїхав на Донеччину

Зеленський залишив свій підпис на стелі

Під час робочої поїздки в Донецьку область Володимир Зеленський зупинився біля стели, яка несе в собі пам'ять про боротьбу з ворогом. Хоча активісти нещодавно вирішили її зафарбувати, нині стела знову прикрашена підписами українських захисників.

Президент України також залишив і свій підпис. У мережі він наголосив, що важливо берегти пам'ять про тих, хто нині бореться з ворогом.

Наша Донеччина. Наші воїни. Наші волонтери. Український народ. Усі, хто захищає нашу державу, її незалежність – життя України. Завжди маємо цінувати людей, які роблять усе, щоб Україна жила й не підкорилась окупанту. І завжди маємо берегти памʼять про кожного й кожну, хто віддав своє життя, щоб вся Україна вистояла. Незалежність наша – це люди наші, їхня сила, дух усіх, хто у 2014 році та 24 лютого обрав для себе шлях сміливості – шлях України,
– написав Зеленський.


Володимир Зеленський залишив свій підпис на стелі / Фото Володимира Зеленського

На Донеччині Зеленський також зустрівся та особисто подякував прикордонникам. Також військові встановили знамена Держприкордонслужби та свого підрозділу біля стели.

Активісти "оновили" стелу в Донецькій області: як відреагували українці

  • Волонтери вирішили зробити "добру справу" й "оновити" стелу на в'їзді в Донецьку область. Таку самодіяльність українці не оцінили й звинуватили активістів у тому, що вони стерли цілу історію.
  • Військові, активісти, волонтери та всі небайдужі гнівно реагували на такі дії "активістів". Вони обурились, що раніше на стелі були різні підписи та наліпки від військовослужбовців, а тепер – це звичайна стела, якою вона була до початку повномасштабного вторгнення.
  • Варто наголосити, що у березні 2024 року стелу також оновлювали, про що повідомляли у Генштабі ЗСУ. Тоді біля стели відновили фундамент, а також встановили флагштоки.
  • Нині стела в Донецькій області повертається до свого символічного й історичного вигляду. На ній залишають написи військові, які боронять Донеччину від ворога.