Землетрус міг завдати певних збитків в епіцентральній зоні. Про це повідомляє чорногорське видання Vijesti.

Дивіться також Землетрус в Україні: на Івано-Франківщині фіксували підземні поштовхи

Землетрус в Чорногорії

Відповідно до інформації Інституту гідрометеорології та сейсмології, поштовхи зафіксували о 04:06. Епіцентр знаходився в п'яти кілометрах від міста Чарадже в муніципалітеті Нікшич.

Там зазначили, що епіцентр знаходився на глибині 14 кілометрів.

Землетрус був відчутний. Велика кількість людей написали у соцмережах, що поштовхи землетрусу розбудили їх.

Що стосується руйнувань та постраждалих, то такої інформації не повідомляли. Однак Інститут у повідомленні зазначив, що поштовхи такої сили могли спричинити певні руйнування поблизу епіцентру.

Крім цього, балканська служба "Радіо Свобода" повідомили, що поштовхи були відчутні також у сусідній БіГ та Хорватії.

Інші випадки землетрусів у світі

  • У Казахстані 4 березня орієнтовно об 11:20 зафіксували сильний землетрус. Його сила становила не менше 5 балів. Епіцентр землетрусу був орієнтовно за 40 кілометрів від Алмати – найбільшого міста Казахстану.
  • 22 січня стало відомо, що у Китаї на кордоні з Киргизстаном та Казахстаном стався землетрус магнітудою 7. За даними служб, епіцентр розташовувався на китайсько-киргизстанському кордоні. За 121 кілометр на захід від китайського повіту Аксу і за 270 кілометрів на південний схід від Алма-Ати в Казахстані.
  • У цетральній частині Японії 1 січня, стався потужний землетрус. Епіцентр підземних поштовхів зафіксували на побережжі Японського моря поблизу префектури Ісікава на острові Хонсю. Землетрус був досить сильним, оскільки його відчували також у Токіо. Магнітуду землетрусу оцінюють у 7,6.