Про це 24 Каналу розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, українські дрони вдалося модернізувати, щоб вони завдали уражень по ворожому НПЗ.
Читайте також ATACMS і десятки дронів: в Росії знову заявили про масовану атаку
"Річ у тім, що попередній раз росіяни брати у сітку місткості, де зберігається пальне, де зберігається нафта. І наші люди це сфотографували, зафіксували, описали. Це дозволило модернізувати наші дрони для того, щоб вони попри це завдали уражень", – сказав він.
Як ворог провів модернізацію
Петро Андрющенко зазначив, що після того загарбники знову провели модернізацію. Там встановлені високі антени, обтягнуті сіткою. Ця сітка дуже тонка, її складно побачити.
Там високі антени. Вони їх обтягнули сіткою для того, щоб не прилітав дрон. Сітка дуже тонка, її складно побачити. Але наші люди сфотографували. Все це на початку травня було передано СБУ. Бачимо, що, напевно, модернізація знову прийшла. Знову прийшло ураження Слов'янського НПЗ,
– підкреслив радник мера.
На думку посадовця, велика помилка окупантів – не дозволити жителям Маріуполя евакуюватися з міста у цивілізований спосіб. Адже тепер вони розкидані по Росії та часто допомагають Україні.
Атака на Слов'янський НПЗ: головне
- Вночі 19 травня ударні безпілотники атакували об'єкти на території Слов'янського та Кущівського районів. Зокрема, у Слов'янську-на-Кубані один із безпілотників упав на території НПЗ. Згодом стало відомо, що на території заводу впало не один, а 6 дронів.
- За інформацією росіян, постраждалих та руйнувань немає, займань теж нібито не зафіксовано. У міноборони Росії станом на ранок 19 травня заявили, що їхня ППО нібито знищила 60 дронів над двома областями Росії, а також один дрон і 9 ракет ATACMS над тимчасово окупованим Кримом.
- Російські ЗМІ з посиланням на керівництво компаній "Слов'янськ ЕКО" написали, що нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані в Краснодарському краї Росії призупинив свою роботу після атаки безпілотників у ніч проти 19 травня. У компанії заявили, що дрони, які атакували Слов'янський НПЗ, несли заряди з елементами ураження у вигляді сталевих кульок. Крім того, поки незрозуміло, коли завод відновить роботу.