Перебувати там потрібно, аж доки не сповістять про відбій тривоги. Не можна нехтувати цим правилом, адже воно рятує життя, нагадує 24 канал.
Зверніть увагу Табу немає: Нідерланди готові передати Україні винищувачі F-16
Що по відомляли про причини тривоги
Телеграм-канали повідомляли, що у небо над Білоруссю злітали:
- А-50;
- винищувач.
- МіГ-31К;
В ОК "Південь" попередили про загрозу ракетної атаки
Наталія Гуменюк – керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України – повідомила, що станом на 20 січня Росія залишає на бойовому чергуванні всі 6 ракетоносіїв. Зокрема, мовиться про 2 підводних.
І це говорить про те, що загальний залп може сягати 40 ракет типу "Калібр". Це досить потужна готовність. Можна говорити про небезпеку як поодиноких ракетних ударів, так і підготовку до масованого ракетного удару,
– заявила Гуменюк.
Людей просять оперативно реагувати на повітряні тривоги й не нехтувати своєю безпекою.
Повітряна тривога пролунала під час зустрічі у форматі Рамштайн
Повітряну тривогу оголосили у той час, коли тривала чергова зустріч у форматі Рамштайн. У перші хвилини заходу Ллойд Остін – глава Пентагону – повідомив, що у війні настав переломний момент. Він додав, що Штати продовжать підтримувати Україну стільки, скільки потрібно.
Володимир Зеленський звернувся до учасників зустрічі й закликав їх не втрачати час. Україна потребує більше зброї.
В ISW наголосили, що Кремль дратує допомога Заходу. Країна-терористка вдається до погроз, зокрема, ядерних, сподіваючись, що це зведе до мінімуму допомогу, яку держави-союзниці надають Україні. Водночас у Росії нічого не вийде. Весь цивілізований світ підтримує Україну у боротьбі за її свободу.