Свою думку щодо сказаного представницею МЗС Росії Марією Захаровою висловив радник голови ОП Михайло Подоляк. Він припустив, що саме могло "наштовхнути" російських дипломатів на такі заяви.

До теми У Кремлі вже побачили ізраїльських найманців, які воюють пліч-о-пліч з азовцями

У МЗС Росії перейшли на щось важче, – Подоляк

У квітні в Естонії заарештували 3,5 тонни кокаїну, який везли контрабандою в Росію. Здається, дефіцит кокаїну змусив працівників (російського – 24 канал) МЗС перейти на щось важче,
– зауважив Подоляк.

Скандальну заяву Марія Захарова зробила 3 травня. Ба більше, одіозна посіпака Путіна переконує, що бачила "докази" цього – "відео, фактуру, матеріали". Звісно, конкретизувати Захарова не захотіла, обмежившись загальними фразами без жодних деталей.

Конфлікт Росії з Ізраїлем набирає обертів

Представниця дипвідомства також додала, що, мовляв, ізраїльським урядовцям, звісно, не захочеться почути про "ізраїльських найманців", які росіянам примарились поруч з азовцями. Також Захарова дорікнула Тель-Авіву "роздуттям інформаційної кампанії".

Тим часом Росія перетворилася на злобне посміховисько

Нещодавно у скандал втрапив і Лавров

Зазначимо, нещодавно втрапив у дипломатичну халепу і сам глава МЗС Сергій Лавров. Він порівняв Володимиром Зеленського з Гітлером, адже той начебто теж мав єврейську кров. Ба більше, так званий дипломат заявив, що "найбільшими антисемітами були самі євреї". Такі аналогії, звісно, викликали обурення і в Україні, і в Ізраїлі.

Глава МЗС Ізраїлю зазначив, що фактично слова Лаврова означають, що "євреї вбивали самі себе". У Тель-Авіві шоковані та чекають на вибачення Москви.

Як відреагував на обурливе порівняння сам Зеленський

Володимир Зеленський у відповідь на слова Лаврова зауважив, що Росія забула уроки Другої світової війни. З кожним днем те, що колись було репутацією Москви, все більше руйнується.

Ще більше деталей про ізраїльсько-російський скандал

Радимо переглянути – деталі розмови Путіна з Макроном: відео