Засідання мало розпочатись о 15:00 в середу, проте так і не відбулось, а було перенесене на ранок 22 березня.
Читайте також: Влада легалізувала ідею силових змін, – політолог про "справу Савченко"
Політолог Сергій Таран пояснив, з якої причини воно могло бути відтерміноване.
"Дуже важливо, що крім тих юридичних аргументів, які, напевно, надасть Генеральна прокуратура, будуть представлені ті факти і ті докази, які дадуть суспільну легітимність звинуваченням проти Савченко", – зазначив Таран в ефірі "5 каналу".
Він пояснив, що йдеться саме про оприлюднення матеріалів, які назбирало слідство.
Це можуть бути і відеозаписи, і звукові записи. Такі докази готують ретельно, і саме з цим пов'язано те, що засідання комітету перенесено на день,
– уточнив експерт.
Вдень 21 березня Надія Савченко прийшла на засідання парламентського комітету з нацбезпеки з лав якого її виключили напередодні.
Чому такий резонанс навколо Надії Савченко? На 13 березня 2018 року Савченко була викликана на допит в СБУ у справі екс-перемовника щодо обміну полоненими Володимира Рубана, проте нардеп покинула Україну для нібито робочого візиту в ПАРЄ. Через неявку на допит СБУ Луценко пригрозив їй зняттям депутатської недоторканності.
15 березня генпрокурор заявив, що Савченко особисто планувала теракт у стінах парламенту. Відтак, ГПУ внесла до парламенту подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Надії Савченко, а парламент виключив її зі складу комітету з питань нацбезпеки.
Сама Надія Савченко сказала, що знала, що її "ведуть" і тому почала "створювати сюрреалізм".