Відповідну скаргу вже подали до Київського апеляційного суду у вівторок, 19 лютого, зазначили у прес-службі ГПУ.
Читайте також: Справа Гандзюк: підозрюваний Мангер вийшов на роботу в Херсонській облраді
Зазначимо, що 15 лютого після того, як адвокат Мангера вніс за нього заставу в розмірі 2,5 мільйона гривень, підозрюваний покинув СІЗО без браслета. Тож тепер він може вільно пересуватися країною.
"Генеральний прокурор Юрій Луценко взяв під особистий контроль розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк", – наголосили у повідомленні.
Що сталось з Катериною Гандзюк? 31 липня 2018 року у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала опіків 39% тіла та перенесла кілька операцій. 4 листопада Гандзюк померла. Офіційна причина смерті активістки – поліорганна недостатність та хімічні опіки внаслідок нападу з використанням хімічної речовини. Справу розслідують як закінчене умисне вбивство. Підозрюють, що посередником між організатором і виконавцями вбивства Катерини Гандзюк є помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука – Ігор Павловський. 12 листопада Павловського було затримано. Луценко заявив, що слідство встановило усіх замовників і організаторів вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк. Проте імена не оприлюднював кілька місяців. Хіба мотивом злочину назвав "активність Гандзюк проти однієї із крупних корупційних схем місцевої влади".
Дивіться відео: чому Мангера підозрюють у причетності до вбивства Гандзюк