Усе через відсутність ліків у регіоні. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денiсова.

Увага Росіяни на Херсонщині змушують ставити цінники у рублях і в гривнях та погрожують продавцям

Дефіцит ліків

Річ у тім, що через росіян неможливо здійснювати постачання медикаментів на Херсонщину. Загарбники не пропускають волонтерів з підконтрольної Уряду України території, які готові доправити гуманітарну допомогу.

Такі вантажі вони грабують, а потім продають жителям тимчасово окупованих територій,
– заявила Денісова.

Ба більше, майже всі аптеки припинили роботу. Втім, невелика кількість фармацевтичних закладів все ще продовжує працювати. Отак там підвищили ціни на медичні препарати у 3 – 5 разів.

У зв'язку з цим в області утворився дефіцит таких препаратів:

  • від серцево-судинних захворювань;
  • жарознижувальних засобів.

Ліки нелегально завозять з Криму

Водночас окупанти нелегально завозять ліки на територію Херсонської області з тимчасово окупованого півострова Криму. Їх продають на стихійних місцевих ринках.

Недолугі укази фейкової влади Херсонщини у будь-якому випадку призведуть до нестачі їжі та речей першої необхідності на території тимчасово окупованого регіону. Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов.

Яка зараз ситуація на Херсонщині: останні новини

  • Президент Росії Володимир Путін 25 травня підписав указ про спрощену видачу російських паспортів на Херсонщині й Запоріжжі, частину території яких росіяни тимчасово окупували. У такий спосіб Росія прагне встановити повний контроль над цими регіонами.
  • Російська окупаційна влада на Херсонщині намагається незаконно ввести в обіг рубль, що є ознакою анексії. Ставленики Кремля у тимчасово окупованій Херсонській області вимагають у продавців ставити цінники у рублях і в гривнях.
  • Окупаційна влада на Херсонщині також змусила підлітків знищити меморіал Небесної Сотні в місті. Російські загарбники погрожували хлопцям, що викрадуть їх, якщо ті не порвуть плакати з фотографіями героїв.
  • Крім того, окупанти у Херсонській області зруйнували зелену енергетику регіону, яка перед війною почала стрімко розвиватися. Росіяни зброєю знищували станції та, звичайно, мародерили техніку, яку вони, ймовірно, вперше в житті побачили.

Важливо – ЗСУ мають сили, щоб звільнити Херсон: дивіться відео