Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба показав, проти кого насправді воює армія Росії. Він опублікував фото з "пункту незламності" в Україні.

До речі У мережі пишуть, що в Одесі не працюють "пункти незламності": як усе насправді

Кулеба показав, проти кого воює "друга армія світу"

Глава МЗС України розповів, що українська мама була вимушена привести доньку до "пункту незламності", щоб скористатися інгалятором. Кулеба наголосив, що саме з дітьми та мирними українцями воює так звана "друга армія світу", яка на полі бою поступається ЗСУ.

Українська мати привезла свою дитину до тимчасового притулку, одного з "пунктів незламності", щоб скористатися вкрай необхідним інгалятором. Російські терористи можуть пишатися собою: саме з такими людьми вони воюють, програючи українській армії на полі бою,
– написав український міністр.

Що відомо про "пункти незламності" в Україні

  • Президент Володимир Зеленський 22 листопада під час звернення до українців анонсував відкриття "пунктів незламності" в Україні. Такі місця передбачені для українців, які довго перебувають без електропостачання унаслідок ракетних атак Росії.
  • У таких "пунктах незламності" передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей.
  • Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомляв, що станом на 24 листопада в Україні вже відкрито 4 370 "Пунктів незламності". Він розповів, що на цей проєкт не виділялися кошти з державного бюджету.
  • Станом на 27 листопада у Києва облаштовані та працюють понад 430 пунктів обігріву. Столичний мер Віталій Кличко інформував, що в місті планують оперативно розгорнути ще понад 100 пунктів на випадок надзвичайної ситуації. Також "пункти незламності" розгорнули в інших регіонах України.
  • Мапа "пунктів незламності" доступна за цим посиланням.


Безплатні пункти обігріву для українців / Інфографіка 24 каналу