Як розповів речник МЗС Олег Ніколенко, консул відвідав затриманих українок, а також провів зустріч із керівництвом департаменту кримінальних розслідувань Дубаю.

До слова Жодних оргій та ескорту, – подруга затриманих в Дубаї українок про їхню фотосесію

Що загрожує затриманим дівчатам

Правоохоронці підтвердили консулу, що причиною затримання дівчат стало порушення норм моральної етики. Окрім того, покарання вони отримають і за поширення в соцмережах фото і відео непристойного характеру.

Відповідно до законодавства ОАЕ, покаранням за скоєння такого правопорушення може бути штраф у розмірі близько 1 300 доларів США з подальшою депортацією,
– зазначив Ніколенко.

За його інформацією, умови утримання дівчат у слідчому ізоляторі прийнятні, вони забезпечені їжею, медичним наглядом. Консульство України в Дубаї підтримує зв'язок із рідними і тримає справу на контролі.

Фотосесія голих дівчат в ОАЕ: що відомо

  • У Дубаї 3 квітня затримали 40 дівчат.
  • Усі вони взяли участь у відвертій фотосесії ню на балконі будинку.
  • Це викликало обурення у місцевих, які стали очевидцями. Вони викликали поліцію.
  • Правоохоронці звинуватили дівчат у публічній розпусті. Адже у країні діють суворі закони щодо непристойної поведінки у громадських місцях.
  • З'ясувалося, що 11 дівчат – українки, це підтвердили у МЗС. Ще 8 затриманих та ініціатор зйомки – громадяни Росії. Інші учасниці, як повідомляється, з Білорусі і Молдови.
  • Як повідомляв Daily Mail, дівчата мали знятися у відвертій фотосесії для ізраїльського порносайту.