Журналіст Андрій Павловський у своєму телеграм-каналі оприлюднив відео інциденту та написав, що "Чорновол силою вивели із залу".

Важливо! Адвокат Януковича в ДБР не займатиметься справами Майдану

Спікерка ДБР наголосила, що у залі є неакредитовані учасники брифінгу, натякаючи на Тетяну Чорновол. Вже за декілька хвилин екснардепку вивела охорона Бабікова. Відомо, що Чорновол активно виступає проти призначення Бабікова першим заступником керівника ДБР.

У пресслужбі ДБР підтвердили 24 каналу, що Тетяна Чорновол не отримувала акредитацію, та, швидше за все, потрапила до зали з чорного ходу, перелізши через паркан.


Тетяна Чорновол під час брифінгу Олександра Бабікова / Фото: Еспресо.TV

Після цього Чорновол влаштувала імпровізований виступ у фоє. Екснардепка зазначила, що вона сама потерпіла на Майдані й дивом залишилася жива після тих подій.

Мені будуть мстити за те, що я конфіскувала гроші Януковича,
– наголосила Чорновол.

Дивіться відео: Охорона Бабікова силою вивела з брифінгу Тетяну Чорновол

Що відомо про призначення Олександра Бабікова: основне

Що відомо про справи Майдану?Справи Майдану – умовна назва всіх злочинів, які були скоєні під час Революції Гідності, яка відбулась взимку 2013 – 2014 років. Всі вони умовно об'єднані в одну велику "Справу Майдану". Загалом вона нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Про те, що сказав Олександр Бабіков під час брифінгу – читайте тут.