Ми не хочемо війни, – Санду

Про це сказала президентка Молдови Майя Санду під час виступу в Європарламенті. Вона наголосила, що Кишинів є прибічником дипломатичного врегулювання конфлікту.

До речі У разі ескалації щодо Придністров'я будуть рішення, – Подоляк

"Придністровський конфлікт – це ще одна проблема, з якою ми стикаємося. Ми залишаємось прихильними до мирного розв'язання цього конфлікту, який повністю збереже суверенітет Молдови та територіальну цілісність усередині наших міжнародно визнаних кордонів", – сказала Санду.

Президента Молдови згадала про нещодавню напруженість у регіоні після серії терактів. Санду заявила, що уряд Молдови намагається зберегти ситуацію стабільною і мирною.

Ми не хочемо війни чи дестабілізації,
– наголосила президентка Молдови.

Санду заявила, що Кишинів має своє бачення щодо мирної реінтеграції країни та додала, що наразі немає безпосередньої загрози того, що Молдова буде втягнута у війну.

Посилаючись на Конституцію, Майя Санду сказала, що Молдова – нейтральна країна. Та, за її словами, щоб Молдова могла бути по-справжньому нейтральною, Росія повинна вивести свої війська з Придністров'я.

Їхня (російських військ – 24 канал) присутність у Придністровському регіоні докорінно порушує наш нейтралітет і нашу незалежність,
– резюмувала Санду.

Загроза Придністров'я

Раніше – через загрозу з Придністров'я підсилили український кордон, – Братчук: дивіться відео