Спогади фельдшерки під час окупації Бучі

Вона пригадала, як окупанти в Бучі робили псевдовиклики, щоб вбивати медпрацівників. Виконувачка обов'язків старшого фельдшера Бучанської філії екстреної медичної допомоги змогла поділитися своїми спогадами лише зараз. 24 лютого вона саме була на чергуванні й збиралася на роботу.

Увага Це психологічна операція, – Жданов про можливість повторного нападу на Київщину

Людмила 27 років працює в екстреній медичній допомозі. Увесь час пробула у Бучі й під час окупації.

Вона розповіла, що у перші дні війни російські солдати робили псевдовиклики для медичних працівників, де за адресою на бригаду медиків – чекав російський снайпер.

Росіяни навмисне робили провокації, щоб знищити медичних працівників,
– розповіла жінка.

Коли медиків евакуювали – на базі місцевої лікарні створили гуманітарний штаб, у підвалах там ховалися люди.

Увесь час Людмила пробула там. Вона надавала медичну допомогу пораненим, хоча і не зізнавалася окупантам, що медичний працівник. Річ у тім, що саму лікарню розгромили окупанти – необхідних інструментів не було.

Що відомо про звірства росіян на Київщині

  • У березні російські війська тимчасово окупували населені пункти Київської області, зокрема Бучу, Ірпінь, Гостомель, Бородянку та інші. Українські захисники вибили загарбників з області. Після цього увесь світ побачив звірства, які росіяни там коїли.
  • Окупанти катували, ґвалтували та жорстоко вбивали мирних українців. Станом на 3 червня на Київщині знайшли тіла 1314 місцевих жителів, полеглих від рук росіян.
  • З початку повномасштабної війни в Україні розслідують смерті понад 12 тисяч цивільних. Ще 1200 тіл загиблих українців поки не ідентифікували.
  • Нещодавно в МВС повідомили, що в Київській області досі не вдалось встановити особи понад 200 українців, яких закатували загарбники.
  • Тим часом Володимир Путін продовжує нагороджувати окупантів "за героїзм". Так, орден Жукова надали танковому полку, причетному до звірств у Богданівці.

До теми – нові відеодокази звірств росіян у Бучі: дивіться відео